Drukarnia – Tarnowskie Góry

Nasza drukarnia oferuje szeroki zakres usług związanych z produkcją materiałów reklamowych. Działamy na terenie Gliwic, jednak często obsługujemy klientów z pobliskich Tarnowskich Gór. W każdym przypadku zapewniamy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Proponowane przez nas usługi dotyczą najczęściej druku materiałów do identyfikacji wizualnej, a więc wizytówek, papierów firmowych, teczek, segregatorów, pieczątek itd. W ramach samej reklamy proponujemy natomiast wysokiej klasy ulotki, kalendarze, katalogi, kasetony, druk wielkoformatowy itd. Jak było wspomniane, stawiamy na jakość. Z tego powodu korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń, które pozwalają na druk szybki, profesjonalny i tani!

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, by móc zaoferować nie tylko dobry druk. Możemy bowiem wykonywać projekty poszczególnych materiałów reklamowych, bazując na skutecznych rozwiązaniach stosowanych przez nas na przestrzeni lat. To nie wszystko, ponieważ na przykład w zakresie druku wielkoformatowego możemy zająć się zamontowaniem banneru w wybranym przez klienta miejscu.

Nasza drukarnia w pobliżu Tarnowskich Gór oferuje również ciekawe gadżety reklamowe, takie jak długopisy, ołówki, breloki i wiele innych.

W razie zainteresowania współpracą lub w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Pracownicy chętnie udzielą potrzebnych odpowiedzi, przygotują również indywidualną wycenę.